+48 502 418 275
+48 660 156 130
biuroprzystanekoboz@gmail.com

2020

Escola Varsovia jedzie z Nami!

Escola Varsovia to jedna z najbardziej utytułowanych szkół piłkarskich nie tylko na terenie województwa mazowieckiego ale także całego kraju, a jej wychowankowie z sukcesami reprezentują kluby w całej Europie. Cieszymy się, że już za niecały miesiąc zobaczymy się na przedsezonowym zgrupowaniu i jesteśmy przekonani, że cała infrastruktura sportowa w Ełku przyczyni się do 100% realizacji celów założonych przez trenerów. Do zobaczenia 😊

OAP Kadet jedzie z Nami!

Już w styczniu w nowym terminie ferii zimowych swoje zgrupowanie w Czarnym Dunajcu rozpocznie Ostrowiecka Akademia Piłkarska KADET. Mamy nadzieję, że górski klimat i cała infrastruktura sportowa przyczyni się do 100 % realizacji założonych celów. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się na miejscu ☺️

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Włocławek jedzie z Nami!

Na miejsce zimowego zgrupowania drużyna z Włocławka wybrała Kozienice czyli miejscowość, która gwarantuje zarówno idealną bazę sportową jak i noclegową w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że komfortowe warunki pobytu jak i cała infrastruktura sportowa przyczynią się w 100 % do realizacji założonych celów na to zgrupowanie. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się na miejscu ☺️

Zarezerwuj już teraz!

Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią chcielibyśmy przedstawić Państwu nową ofertę wycieczek i zielonych szkół przygotowana na zbliżający się sezon 2021❗️ Oferta przeznaczona jest nie tylko do klubów sportowych ale także: 🔹 szkół 🔹 przedszkoli 🔹 kółek zainteresowań 🔹 i opiekunów, którzy chcą zorganizować wyjazd dla swoich podopiecznych W naszej bazie noclegowej posiadamy takie miejscowości jak: Okuninka, Krasnobród, Czarny Dunajec, Ełk, Susiec, Głuchołazy, Zakopane, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Toruń, Kraków, Wisła, Polańczyk, Mrągowo, Zamość, Chełm, Węgorzewo, Giżycko, Bogaczewo, Gołdap, Krynica-Zdrój, Kazimierz Dolny, Pisz a także ośrodki na Ukrainie we Lwowie i Krzemieńcu 🇺🇦 Ośrodki z którymi współpracujemy są rozmieszczone na terenie całego kraju, każdy z nich posiada unikalną cechę, która sprawi, że zorganizowana przez Nas wycieczka będzie niezapomniana. Po więcej informacji na temat ośrodków oraz szczegółów wycieczek zapraszamy bezpośrednio na naszą stronę internetową: http://www.przystanekoboz.pl/zielone-szkoly/ 🔹Przypominamy o tym, że Przystanek Obóz od 1 sierpnia 2020 roku widnieje na oficjalnej liście Polskiej Organizacji Turystycznej zweryfikowanych organizatorów turystyki co umożliwia Państwu opłacenie wyjazdu Bonem Turystycznym 🔹Gwarancja zwrotu pełnej kwoty zaliczki w przypadku ograniczeń związanych z brakiem możliwości wyjazdów przez COVID-19 ❗️ Bez obaw zarezerwuj już teraz ❗️

Progres Warszawa jedzie z Nami!

Progres Warszawa to kolejna warszawska drużyna, która zdecydowała się spędzić najbliższe ferie zimowe z Nami. Na zgrupowanie wyjeżdżamy do Suśca w województwie lubelskim, a spokój i cisza panujące w tych rejonach z pewnością przełożą się na realizację założonych celów na ten obóz. Nie możemy się doczekać aż zobaczymy się na miejscu. Do zobaczenia! ☺️

TURBO Football Academy ponownie jedzie z Nami!

Po udanym letnim obozie sportowym w Ełku, drużyna zdecydowała zorganizować zimowe zgrupowanie w zupełnie innych okolicznościach przyrody. Ferie zimowe zawodnicy rozpoczną w Czarnym Dunajcu czyli sercu polskich Tatr. Mamy nadzieję, że górski klimat i cała infrastruktura sportowa przyczyni się do 100 % realizacji założonych celów. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się na miejscu ☺️

Piłkarskie Nadzieje Mielec jedą z Nami!

Piłkarskie Nadzieje to kolejna drużyna ze Złotym Certyfikatem PZPN, która zdecydowała się skorzystać z naszych usług. Zimowe zgrupowanie odbędzie się w Czarnym Dunajcu🗻, czyli w samym centrum polskich Tatr. Mamy nadzieję, że górski klimat i cała infrastruktura sportowa przyczyni się do 100 % realizacji założonych celów. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy się na miejscu ☺️

Sezon 2020 - letnich obozów sportowych zakończony! ​

W imieniu firmy PRZYSTANEK OBÓZ s.c. pragniemy podziękować wszystkim naszym PARTNEROM za udział w organizowanych przez nas obozach w całym 2020 roku.

Dziękujemy za zaufanie jakim Państwo nas obdarzyliście, a przede wszystkim za pozytywne opinie oraz podziękowania. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Tym bardziej w tak trudnym dla wszystkich roku. Dlatego też nasze bazy sportowe zapewniają niezbędne dla sportowców warunki tj. bliskość i dobrą jakość stadionów, dobrą polską kuchnię, różnorodność i dostęp do atrakcji takich jak: termy, aqua-parki, rzeki, zalewy, jeziora, kajaki, rowery wodne, mini boiska, paintball, ognisko. Naszym sukcesem jest Państwa satysfakcja, więc jeszcze raz wszystkim dziękujemy i życzymy realizacji sportowych celów w nowym sezonie ligowym.

Pragniemy przypomnieć, że w naszej firmie zrealizują Państwo Bon Turystyczny, który jako forma zapłaty cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy Rodzicom kilkudziesięciu zawodników, którzy opłacając obóz z niego skorzystali. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do zapoznania się z nowa ofertą
– obozów sportowych Zima 2021 i Lato 2021 – poszerzonej o Nowe lokalizacje !,
– kolonii i zielonych szkół z atrakcjami i bogatym programem turystyczno-krajoznawczym,
– zimowisk oraz obozów narciarskich w polskich Tatrach oraz ukraińskiej bazie narciarskiej Bukovel.

Turbo FA żegna Ełk

Dziś Turbo Football Academy żegna się z Ełkiem i kończy tegoroczny letni obóz sportowy na Mazurach. Całej akademii życzymy powodzenia w najbliższym sezonie ligowym. Mamy nadzieje, że zobaczymy się ponownie w niezmienionym składzie na następnym obozie sportowym.

#wJednościSiła

Drużyny roczników 2007 i 2008 LKS Jedności Żabieniec na obozie w Krasnobrodzie przygotowują się do nowego sezonu ligowego. Podopieczni trenerów Dariusza Zabiżewskiego i Jakuba Mazurka mają za sobą 2 pożyteczne sparingi – w Zamościu z rocznikiem 2006 Gaudium oraz w Krasnobrodzie z miejscowym Igrosem. Do końca obozu w planie oprócz intensywnych treningów Drużyna ma m.in. spływ kajakowy oraz uroczyste ognisko.
Zawodnikom oraz Kadrze życzymy udanego startu w lidze!
Drużyny Roczników 2007 2008, 2009, 2010, 2011 za miejsce przygotowań wybrały Ełk. Naszemu partnerowi, posiadaczowi złotej gwiazdki w certyfikacji PZPN życzymy udanych przygotowań i realizacji wszystkich założeń.
Link do strony naszego partnera:

Sezon letnich obozów sportowych trwa!

Sezon letnich obozów sportowych trwa!
Zawodnicy rocznika 2010 LKS-u Jedności Żabieniec prowadzeni przez Tomasza i Agatę Pośniak przygotowują się do nowego sezonu ligowego. Podczas obozu sportowego w Krasnobrodzie Drużyna rozegrała już dwa owocne mecze kontrolne z lokalnymi drużynami. Przystanek Obóz życzy Zawodnikom oraz Kadrze realizacji założeń oraz udanego startu w rozgrywkach ligowych – Powodzenia!

"W Jedności siła!"

Drużyny roczników 2005 i 2006 LKS Jedności Żabieniec szlifują formę na obozie sportowym w Krasnobrodzie.
W czwartym dniu pobytu połączone zespoły trenerów: Michała Wielogórskiego oraz Łukasza Kasztankiewicza rozegrały pierwszy sparing. W spotkaniu rozegranym w Zamościu wymagającym rywalem okazał się miejscowy Gaudium Zamość.
Po bardzo dobrym meczu Jedność zasłużenie wygrała 6:3 (5:1).
Zawodnikom oraz Kadrze życzymy równie udanych występów w rozgrywkach ligowych.

LKS Jedność Żabieniec rozpoczęła obóz letni!

Najstarsza i zarazem najbardziej dynamicznie rozwijającą się szkółka piłkarska gminy Piaseczno rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Drużyny roczników 2005, 2006, 2007, 2008 i 2010 za miejsce przygotowań wybrały malowniczy Krasnobród.

Przystanek Obóz jako organizator życzy kadrze trenerskiej oraz zawodnikom realizacji wszystkich celów.

Puławiak Puławy, Energia Kozienice oraz KS Drzewce zakończyły letni obóz sportowy.

Trenerzy ostatniego dnia pobytu w malowniczym Krasnobrodzie pozwolili „odetchnąć ” podopiecznym od ciężkich treningów.
KS Drzewce oraz Puławiak sobotni wieczór przeznaczyły na podsumowanie obozu.Trener Bernard Bojno podczas uroczystego ogniska podziękował zawodnikom za pobyt oraz zaangażowanie. Wyłoniono zwycięzców konkursów na:
– najczystszy pokój,
– MVP zawodnika obozu,
– konkursu żonglerki,
– króla strzelców obozu,
Laureaci od kadry trenerskiej odebrali cenne nagrody.

Energia Kozienice sobotę przeznaczyła na sparing w Zamościu z miejscowym Hetmanem, a także na zwiedzanie miasta oraz spływ kajakowy rzeką Wieprz.
Przystanek Obóz pragnie podziękować uczestnikom obozu za pobyt oraz życzyć wszystkim drużynom sukcesów w rozgrywkach ligowych !

Sezon letnich obozów sportowych trwa !

Puławiak Puławy, KS Drzewce oraz Energia Kozienice – drużyny przebywające na obozie w Krasnobrodzie przygotowują się do nowego sezonu. Zawodnicy łączą przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony korzystają z uroków wyjątkowo malowniczej okolicy (zalew, baseny, trasy rowerowe, dukty leśne), a z drugiej ciężko trenują. W dniu wczorajszym zespoły rozegrały kolejne sparingi, podczas których skrupulatnie realizowały założenia trenerów.

Przystanek Obóz

Pasja, zaangażowanie i ciężka praca - LKS Mazur Karczew w Krasnobrodzie.

Mimo, że Drużyny naszego partnera wróciły już z obozu to chcielibyśmy przypomnieć oczami obiektywu pracowite chwile podczas jednostek treningowych oraz wewnętrznych gierek. Bardzo dziękujemy kierownikowi Dariuszowi Licbarskiemu za przygotowaną fotogalerię.

Przystanek Obóz

Puławiak Puławy rozpoczął oboz w Krasnobrodzie

Kadrze Trenerskiej oraz wszystkim zawodnikom życzymy udanych przygotowań.

Energia Kozienice na letnim obozie sportowym

Drużyna rocznika 2008/2009 rozpoczęła przygotowania do rozgrywek ligowych w malowniczym Krasnobrodzie. Zawodnikom oraz Kadrze życzymy realizacji wszystkich założeń sportowych oraz udanego pobytu.
Przystanek Obóz

U Nas zrealizujesz Bon Turystyczny

Mamy przyjemność poinformować, że firma Przystanek Obóz od 1 sierpnia 2020 roku widnieje na oficjalnej liście Polskiej Organizacji Turystycznej zweryfikowanych organizatorów turystyki. Utworzenie takiej listy przez POT daje Państwu możliwość wyboru organizatora turystyki na rzecz którego zostanie zrealizowany Bon Turystyczny. O bon mogą Państwo ubiegać się już od 1 sierpnia na internetowej platformie ZUSu.

76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

W 76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zawodnicy oraz kadra trenerska LKS Mazura Karczew przebywająca na obozie sportowym w Krasnobrodzie uczciła minutą ciszy pamięć heroicznej postawy żołnierzy Armii Krajowej oraz ludności cywilnej walczących przeciw hitlerowskiemu okupantowi.

Mazur Karczew - Rocznik 2011

Rocznik 2011 – najliczniej reprezentowany na obozie zespół Mazura Karczew szlifuje formę w Krasnobrodzie ! Dla wielu chłopców jest to pierwszy wyjazd na profesjonalny obóz sportowy. Mamy nadzieję, że ciężka praca oraz liczne atrakcje przełożą się na jeszcze większe zaangażowanie i pasję do piłki. Trenerowi Mateuszowi Tereszyńskiemu, życzymy satysfakcji z pracy z młodymi adeptami, a wszystkim chłopcom dalszego rozwoju umiejętności u boku tak doświadczonego Trenera!

Powodzenia !!!

Sezon letnich obozów sportowych trwa!

Mazur Karczew Rocznik 2009 prowadzony przez Jakuba Olszewskiego intensywnie trenuje na obozie w Krasnobrodzie. Przystanek Obóz życzy wszystkim Zawodnikom oraz Trenerowi Rocznika realizacji założeń oraz udanego startu w rozgrywkach ligowych – powodzenia!

 

Mazur Karczew - Rocznik 2005

Mazur Karczew – Rocznik 2005 na obozie w Krasnobrodzie intensywnie przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy Trenera Jakuba Olszewskiego ciężką pracę na treningach przeplatają z aktywnym wypoczynkiem. Przystanek Obóz życzy Drużynie Rocznika 2005 oraz kadrze trenerskiej 100 % realizacji wszystkich założeń.

LKS Mazur Karczew rozpoczął letni obóz sportowy.

Za miejsce przygotowań do sezonu ligowego Drużyny Mazura wybrały Krasnobród. Ośrodek położony jest w niedalekim sąsiedztwie od kompleksu boisk sportowych oraz zalewu i wyspy z basenami. Baza jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku oraz relaksu wśród licznych rzek i lasów Roztoczańskiego Parku Narodowego.

LKS Mazur Karczew to najbardziej zasłużony klub piłkarski powiatu otwockiego. Więcej informacji o historii Mazura, jego wartościach, licznych sukcesach, a przede wszystkim o ludziach tworzących klub w tym słynnych wychowankach znajdziemy na stronie naszego Partnera

Przystanek Obóz s.c. jako organizator obozu życzy wszystkim uczestnikom bezpiecznych i udanych przegotowań, a Kadrze trenerskiej i Zarządowi klubu realizacji wszystkich celów.

Pierwsze dni obozu piłkarskiego w Ełku!

UKS Niedźwiadek Chełm – jedna z najlepszych szkółek piłkarskich Lubelszczyzny na miejsce obozu wybrała malowniczy Ełk.

Pragniemy przypomnieć, że UKS Niedźwiadek jest swoistą piłkarską „kuźnią talentów”. Wielu wychowanków tego klubu obecnie występuje w najwyższych klasach rozgrywkowych PZPN. Klub w swojej historii był młodzieżowym mistrzem Polski oraz zdobywcą Pucharu Tymbarku. Aktualnie dzięki współpracy najstarsze roczniki kontynuują grę w szeregach III ligowej Chełmianki Chełm.

Jesteśmy przekonani, że bardzo dobra baza hotelarsko – treningowa, a także okoliczne atrakcje pozytywnie przełożą się optymalne przygotowanie do rozgrywek ligowych.

Przystanek Obóz, życzy całej kadrze trenerskiej oraz Zarządowi Klubu: Prezesom – Marianowi Sikorskiemu oraz Anatolowi Obuch realizacji zakładanych celów.

Energia Kozienice jedzie z Nami!

Już w sierpniu ENEA KS Energia Kozienice zamelduje się na letnim obozie sportowym w Krasnobrodzie, którego współorganizatorem będzie Nasza firma. Widzimy się na miejscu już za kilkanaście dni!

Puławiak jedzie z Nami!

Już w sierpniu MSKS Puławiak Puławy zamelduje się na letnim obozie sportowym w Krasnobrodzie, którego współorganizatorem będzie Nasza firma. Do tego czasu życzymy wszystkim udanych wakacji i widzimy się na miejscu!

Dostajemy zielone światło na organizację obozów sportowych w tym sezonie!

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. Najważniejszym punkty tego rozporządzenia to: - jeżeli podczas obozu jest kontynuowana praca grupy śródrocznej (szkółki piłkarskie, szkoły itd.) to ilość uczestników obozu nie jest ograniczona w rozporządzeniu - ilość uczestników w pokojach nie może przekraczać 4 osób - dodatkowa dezynfekcja każdych powierzchni użytkowych między turnusami - zapewnienie środków higieny osobistej dla każdego z uczestników. Do zobaczenia jeszcze tego lata! 😊

LKS Jedność Żabieniec jedzie z Nami!

Informujemy, że Przystanek Obóz s.c. będzie miał przyjemność organizować obóz letni dla całej : Akademii Piłkarskiej - Jedność Żabieniec. LKS Jedność Żabieniec jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się klubem w powiecie piaseczyńskim. Zdaniem Prezesa Klubu Pana Pawła Sawa wykwalifikowana kadra trenerska, oraz prawie 300 zawodników już dziś daje jakość poszczególnych drużyn oraz owocuje pierwszymi powołaniami do reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Całej drużynie życzymy powodzenia i udanych przygotowań do kolejnej rundy ligowej !

TURBO Football Academy Talents jedzie z Nami!

Już w sierpniu TURBO Football Academy Talents zamelduje się na letnim obozie sportowym w Ełku, którego współorganizatorem będzie Nasza firma. Do tego czasu życzymy wszystkim dużo zdrowia i widzimy się na miejscu!

Mazur Karczew znów jedzie z Nami !

Przystanek Obóz będzie organizatorem obozów sportowych dla akademii LKS Mazur Karczew. Nasz partner zdecydował się na wybór na letnie obozy przygotowawcze dwóch naszych lokalizacji: - Krasnobrodu, - Czarnego Dunajca k/Zakopanego, LKS Mazur Karczew to najbardziej zasłużony klub piłkarski powiatu otwockiego. Więcej informacji o historii Mazura, jego wartościach, licznych sukcesach, a przede wszystkim o ludziach tworzących klub w tym słynnych wychowankach znajdziemy na stronie naszego Partnera: http://mazurkarczew.pl/ Całej Kadrze trenerskiej oraz wszystkim Drużynom wyjeżdżającym na obozy życzymy udanych przygotowań.

Laura Chylice zakończyła zimowy obóz sportowy w Czarnym Dunajcu

Przystanek Obóz pragnie podziękować kadrze trenerskiej oraz wszystkim zawodnikom Laury. Jesteśmy przekonani, że wysokie wygrane w meczach sparingowych z drużynami z Podhala zaowocują również dobrymi wynikami w mazowieckich rozgrywkach ligowych! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, w ośrodku, na boisku, a także podczas licznych atrakcji. 

Ze sportowymi pozdrowieniami:
Przystanek Obóz 

"W Jedności siła "

Jedność Żabieniec zakończyła zimowy obóz sportowy w Czarnym Dunajcu. Przystanek Obóz jako organizator wyjazdu pragnie życzyć trenerom Tomaszowi i Leszkowi oraz całej Drużynie Jedności udanej rundy wiosennej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas, w ośrodku, na boisku, a także podczas licznych atrakcji na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Ze sportowymi pozdrowieniami:
Przystanek Obóz