Wojtek - 502418275
Kuba - 660156130
biuroprzystanekoboz@gmail.com

Aktualności

Puławiak jedzie z Nami!

Już w sierpniu MSKS Puławiak Puławy zamelduje się na letnim obozie sportowym w Krasnobrodzie, którego współorganizatorem będzie Nasza firma. Do tego czasu życzymy wszystkim udanych wakacji i widzimy się na miejscu!

Dostajemy zielone światło na organizację obozów sportowych w tym sezonie!

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało wytyczne dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży. Najważniejszym punkty tego rozporządzenia to: - jeżeli podczas obozu jest kontynuowana praca grupy śródrocznej (szkółki piłkarskie, szkoły itd.) to ilość uczestników obozu nie jest ograniczona w rozporządzeniu - ilość uczestników w pokojach nie może przekraczać 4 osób - dodatkowa dezynfekcja każdych powierzchni użytkowych między turnusami - zapewnienie środków higieny osobistej dla każdego z uczestników. Do zobaczenia jeszcze tego lata! 😊

LKS Jedność Żabieniec jedzie z Nami!

Informujemy, że Przystanek Obóz s.c. będzie miał przyjemność organizować obóz letni dla całej : Akademii Piłkarskiej - Jedność Żabieniec. LKS Jedność Żabieniec jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się klubem w powiecie piaseczyńskim. Zdaniem Prezesa Klubu Pana Pawła Sawa wykwalifikowana kadra trenerska, oraz prawie 300 zawodników już dziś daje jakość poszczególnych drużyn oraz owocuje pierwszymi powołaniami do reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Całej drużynie życzymy powodzenia i udanych przygotowań do kolejnej rundy ligowej !

TURBO Football Academy Talents jedzie z Nami!

Już w sierpniu TURBO Football Academy Talents zamelduje się na letnim obozie sportowym w Ełku, którego współorganizatorem będzie Nasza firma. Do tego czasu życzymy wszystkim dużo zdrowia i widzimy się na miejscu!

Mazur Karczew znów jedzie z Nami !

Przystanek Obóz będzie organizatorem obozów sportowych dla akademii LKS Mazur Karczew. Nasz partner zdecydował się na wybór na letnie obozy przygotowawcze dwóch naszych lokalizacji: - Krasnobrodu, - Czarnego Dunajca k/Zakopanego, LKS Mazur Karczew to najbardziej zasłużony klub piłkarski powiatu otwockiego. Więcej informacji o historii Mazura, jego wartościach, licznych sukcesach, a przede wszystkim o ludziach tworzących klub w tym słynnych wychowankach znajdziemy na stronie naszego Partnera: http://mazurkarczew.pl/ Całej Kadrze trenerskiej oraz wszystkim Drużynom wyjeżdżającym na obozy życzymy udanych przygotowań.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Urlach jedzie z Nami!

Już niedługo ZSP w Urlach przy współpracy z naszą firmą wyjeżdża na letni obóz sportowy do Ełku. Pozdrawiamy całą szkołę i widzimy się na miejscu!

Akademia Techniki Champion Biała Podlaska jedzie z Nami!

Przystanek Obóz ma przyjemność poinformować, że tego lata będziemy współorganizatorem obozu sportowego drużyny AT Champion. Pozdrawiamy całą drużynę i już niedługo widzimy się w Ełku!

Laura Chylice zakończyła zimowy obóz sportowy w Czarnym Dunajcu

Przystanek Obóz pragnie podziękować kadrze trenerskiej oraz wszystkim zawodnikom Laury. Jesteśmy przekonani, że wysokie wygrane w meczach sparingowych z drużynami z Podhala zaowocują również dobrymi wynikami w mazowieckich rozgrywkach ligowych! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, w ośrodku, na boisku, a także podczas licznych atrakcji. 

Ze sportowymi pozdrowieniami:
Przystanek Obóz 

"W Jedności siła "

Jedność Żabieniec zakończyła zimowy obóz sportowy w Czarnym Dunajcu. Przystanek Obóz jako organizator wyjazdu pragnie życzyć trenerom Tomaszowi i Leszkowi oraz całej Drużynie Jedności udanej rundy wiosennej. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas, w ośrodku, na boisku, a także podczas licznych atrakcji na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Ze sportowymi pozdrowieniami:
Przystanek Obóz 

UKS Niedźwiadek Chełm jedzie z Nami do Ełku!

Przystanek Obóz jako organizator obozu sportowego ma przyjemność uczestniczyć w przygotowaniach do kolejnego sezonu chełmskiego Niedźwiadka. Całej drużynie oraz kadrze życzymy udanego wyjazdu na Mazury!

KS Laura Chylice jedzie z Nami!

Przystanek Obóz jako organizator obozu sportowego ma przyjemność uczestniczyć w zimowych przygotowaniach do kolejnego sezonu Klubu Sportowego Laura Chylice. Powodzenia i udanego wyjazdu!

LKS Jedność Żabieniec wybrał obóz w Czarnym Dunajcu !

Przystanek Obóz będzie organizatorem zimowego obozu sportowego dla naszego partnera klubu: LKS Jedność Żabieniec. Jesteśmy przekonani, że baza treningowa, ośrodek oraz uroki Czarnego Dunajca przypadną do gustu zawodnikom i kadrze.

Wicher Kobyłka jedzie z Nami!

Przystanek Obóz ma przyjemność poinformować, że będzie organizatorem zimowego obozu sportowego drużyny MKS Wicher Kobyłka w Czarnym Dunajcu. Całej drużynie życzymy powodzenia i udanych przygotowań do rundy wiosennej!

Beniaminek Radom rozpoczyna obóz sportowy w Ełku.

Wieczorem trzy drużyny Beniaminka 2007, 2009 oraz skrzaty z Rocznika 2012-2013 cali i szczęśliwi dotarły do ośrodka w Ełku. Przystanek Obóz życzy młodym zawodnikom udanego wypoczynku oraz rozwoju umiejętności piłkarskich. Na szczególne słowa uznania zasługuje zespół skrzatów 2012/2013, dla których jest to pierwszy obóz w życiu. Na pierwszym treningu przy sztucznym oświetleniu stawili się wszyscy w komplecie.

AP Junior Białystok jest już w Ełku.

W dniu dzisiejszym AP Junior Białystok (roczniki 2007, 2008, 2009) rozpoczęła obóz piłkarski w Ełku. Przystanek Obóz, życzy kadrze trenerskiej oraz wszystkim zawodnikom udanych przygotowań do nowego sezonu ligowego w myśl Waszego hasła: „RUCH-RADOŚĆ-ROZUM”

UKS Gol Łącko rozpoczął obóz w Krasnobrodzie!

Kadrze trenerskiej oraz wszystkim zawodnikom życzymy realizacji planu treningowego. Jesteśmy przekonani, że urok Krasnobrodu sprawi, że będzie to dla Was wszystkich wyjątkowo miły czas.

Jedynka Wyszków - letni obóz w Krasnobrodzie.

UKS Jedynka Wyszków właśnie zakończyła obóz przygotowawczy w Krasnobrodzie. W imieniu naszej firmy życzymy Zarządowi, kadrze trenerskiej, a przede wszystkim zawodnikom samych sukcesów w zbliżającym się sezonie ligowym.

75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

W 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zawodnicy MLKS Józefovia 2005 oraz PKS Radość będący na obozie sportowym w Ełku uczcili minutą ciszy pamięć heroicznej postawy żołnierzy Armii Krajowej oraz ludności cywilnej walczących przeciw hitlerowskiemu okupantowi. Cześć i Chwała Bohaterom!

PKS Radość wybrała obóz sportowy w Ełku!

Roczniki 2003, 2005, 2007/2008, 2009, 2010 drużyny PKS Radość Warszawa intensywnie trenują na obozie sportowym w Ełku. Trenerom oraz całej drużynie, życzymy 100 % realizacji założonego programu szkoleniowego oraz dobrego startu w lidze!

Sezon letnich obozów sportowych trwa!

Mazur Karczew oraz MKP Pogoń Siedlce właśnie rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu w malowniczym Krasnobrodzie. Wszystkim podopiecznym oraz trenerom życzymy produktywnych treningów. Powodzenia!

Pogoń Siedlce również jedzie z Nami na obóz do Krasnobrodu!

Przystanek Obóz jako organizator obozu sportowego ma przyjemność uczestniczyć w letnich przygotowaniach do kolejnego sezonu. Powodzenia i udanego wyjazdu!

Beniaminek Radom jedzie z Nami !

Przystanek Obóz będzie organizatorem letniego obozu w Ełku dla Beniaminka Radom. Całej akademii życzymy owocnych przygotowań do nowego sezonu!

Akademia Piłkarska Junior jedzie z Nami !

Przystanek Obóz będzie organizatorem letniego obozu w Ełku dla Akademii Piłkarskiej Junior z Białegostoku. Całej akademii życzymy owocnych przygotowań do nowego sezonu.

UKS "Gol Łącko" jedzie z Nami !

Na miejsce obozu drużyna z powiatu nowosądeckiego wybrała Krasnobród. Największym sukcesem UKS Gol Łącko było wygranie w 2017r. w Krakowie wojewódzkiego finału „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zawodnikom oraz kadrze życzymy udanego obozu oraz optymalnego przygotowania się do nowego sezonu. Link do głównej strony naszego partnera: http://www.gollacko.pl/

PKS Radość Warszawa wybrała obóz w Ełku.

Przystanek Obóz będzie organizatorem Obozu Letniego dla całej akademii warszawskiego zespołu PKS Radość Warszawa. Klub pomimo swej krótkiej historii ma liczne sukcesy zarówno w piłce seniorskiej (występował w IV lidze) oraz młodzieżowej. Drużyna z Radości podobnie jak Józefovia Józefów na miejsce swoich przygotować do rundy jesiennej wybrała ośrodek w Ełku. Życzymy owocnych przygotowań ! Link do strony głównej naszego partnera: https://pksradosc.sportbm.com/

UKS Jedynka Wyszków wybrała obóz w Krasnobrodzie

Przystanek Obóz będzie organizatorem obozu sportowego dla naszego partnera klubu: UKS Jedynka Wyszków. Jesteśmy przekonani, że baza treningowa, ośrodek oraz uroki samego Krasnobrodu przypadną do gustu zawodnikom i kadrze "Jedynki". Życzymy udanych przygotować do nowego sezonu ligowego. Link do strony naszego partnera: http://uksjedynka.eu/

Mazur Karczew wyjeżdża z nami na obóz do Krasnobrodu.

Przystanek Obóz będzie organizatorem obozu sportowego dla drużyny U-11 Mazura Karczew (rocznik 2008). O wyborze zadecydowała dobra oferta na organizację oraz optymalne warunki do treningu oraz wypoczynku w Krasnobrodzie. Link do strony naszego partnera: http://mazurkarczew.pl/druzyna/2008/